مهلت شرکت در سومین جشنواره نشریات دانشجویی تمدید شد

۱۲ دی ۱۳۹۴ | ۰۹:۳۴ کد : ۲۷۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۲۵
مهلت شرکت در جشنواره و ثبت‌ نام آثار سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه تهران تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، با هدف شناسایی استعدادهای برتر و تقویت پتانسیل‌های موجود در این بخش و معرفی آن‌ها و همچنین تقدیر از تلاش‌های دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، این جشنواره بهمن‌ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد و آخرین‌مهلت ارسال آثار و نشریات تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

این جشنواره در دو بخش «آثار برتر» شامل: تیتر، خبر، سرمقاله و یادداشت، گزارش، مصاحبه، مقاله علمی، مقاله سیاسی، مقاله فرهنگی، مقاله اقتصادی، مقاله صنفی، مقاله ادبی، مقاله هنری، مقاله دینی و قرآنی، مقاله اجتماعی، طرح و کاریکاتور، طنز، گرافیک و صفحه‌آرایی، طرح روی جلد و عکس و «نشریات برتر» شامل: صنفی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و قرآنی، هنری ادبی، طنز و کاریکاتور، علمی تخصصی علوم انسانی، علمی تخصصی علوم پایه، علمی تخصصی فنی و مهندسی، علمی تخصصی هنر و علمی تخصصی سایر رشته‌ها (کشاورزی، تربیت‌بدنی و...) برگزار می‌شود و هر دانشجو می‌تواند حداکثر با هفت اثر در جشنواره شرکت کند.

آثار و نشریات ارسالی باید در بازه زمانی فروردین ۹۳ تا شهریورماه ۹۴ منتشرشده و دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه باشند و متقاضی شرکت در جشنواره، باید در زمان انتشار اثر یا نشریه خود، دانشجو باشد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.