برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه معرفی شدند

۰۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۴ کد : ۲۷۷۴ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۴۹۳

برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران، بیست‌و پنجم آذرماه، در سالن شماره یک اداره کل تربیت‌بدنی دانشگاه معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه و روسای پردیس‌ها و دانشکده‌ها برگزار شد، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در جهت توسعه زیرساخت‌های ورزشی دانشگاه گفت: «هیات رییسه دانشگاه توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های ورزشی دانشگاه دارند و با این نگاه مثبت، بحمدالله روند خوبی را در این بخش در پیش داریم».

پس از سخنرانی دکتر سرسنگی، گزارش اجرای این دوره از جشنواره، از سوی علی حبیب‌اللهی، مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه ارایه شد و در ادامه، احکام، مدال‌ها و کاپ‌های قهرمانی منتخبان، توسط اعضای هیات رییسه اهداء شد.

در این مراسم تیم‌های دانشکده‌های تربیت بدنی، پردیس فنی و پردیس کیش که عناوین اول تا سوم را از آن خود کرده بودند، جوایز خود را دریافت کردند.

گفتنی است در چهاردهمین دوره جشنواره ورزشی دانشجویان تهران، بیش از ۲ هزار دانشجوی دختر و پسر، از ۲۶ پردیس و دانشکده در ۱۵ رشته ورزشی طی ۳۴ روز با هم به رقابت پرداختند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.