دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران انتخاب شد

۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۴۴۰۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۹
روابط عمومی دانشگاه تهران: در انتخابات تعیین دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران، علیرضا صبا برای یکسال دیگر به‌عنوان دبیر این شورا انتخاب شد.


بنا بر گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، این انتخابات (۱۶ دی ماه) به‌صورت الکترونیک در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان برگزار شد و اکثریت دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران، علیرضا صبا را به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی انتخاب کردند.
علیرضا صبا، دانشجوی مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی است. از سوابق مسئولیت‌های وی می‌توان به دبیری کانون رسانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، دبیری کانون قرآن و عترت دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، مدیرمسئولی نشریه هشتگ و برگ سبز و صاحب امتیازی نشریه فرجام اشاره کرد. صبا، همچنین در هیأت تحریریه نشریات صنعت سبز نوین، دلتا و گیاه‌پزشک حضور داشته است.
مدیریت رسانه و روابط عمومی چندین جشنواره، همایش و مسابقه از جمله دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، عضویت در هیأت نظارت بر انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر دانشگاه تهران و مدیریت کمیته عملیات جشن ۲۰ سالگی کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران را نیز می‌توان از سوابق اجرایی این دانشجو، برشمرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی کانون‌های فرهنگی دانشجویان نشریه دانشجویی


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.