فراخوان برگزاری اولین همایش علمی و جشنواره موزه‌های دانشگاهی کشور

۰۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۷ کد : ۱۴۰۹۷ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۵۹۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، طی فراخوانی از برگزاری اولین همایش علمی و جشنواره موزه‌های دانشگاهی کشور خبر داد. در این فراخوان به شرح زیر آمده است:

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، به منظور برداشتن گامی مفید در راستای توسعه و ارتقای فرهنگ موزه‌های دانشگاهی کشور، اولین همایش علمی و جشنواره موزه‌های دانشگاهی کشور را در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و همایش علمی و با موضوعات فیلم مستند (حداکثر ۳۰ دقیقه)، عکس، نقاشی و طراحی برگزار می‌کند. در این همایش، ضمن بررسی علمی این موضوع و مشارکت دادن جامعه علمی در ارتقای کمی و کیفی موزه‌های دانشگاهی، زمینه توسعه نظری و عملی موزه‌های دانشگاهی کشور نیز فراهم خواهد شد.
موزه‌های دانشگاهی و کارکردهای آن در جهان معاصر، موزه‌های دانشگاهی و گردشگری علمی- فرهنگی، موزه‌های دانشگاهی و مدیریت شهری، موزه‌های دانشگاهی و توسعه پایدار، نقش موزه‌های دانشگاهی در ارتقای علمی و فرهنگی دانشگاه و موزه‌های دانشگاهی و روابط بین‌المللی از محورهای این همایش است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت ثبت‌نام به سامانه همایش به آدرس unmuseums.ut.ac.ir مراجعه و با توجه به محورها نسبت به ارسال مقاله در سامانه همایش اقدام کنند.
فرصت ارسال آثار به این همایش تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری است. همایش از روز دوشنبه ۲۸ تا پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و آئین اختتامیه در روز پایانی جشنواره و همایش صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است، مقالات پذیرفته شده در همایش با کد اختصاصی ۰۰۲۰۱-۳۲۰۳۶ در ISC نمایه داده خواهد شد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی ارتقای فرهنگ موزه‌های دانشگاهی همایش علمی جشنواره موزه‌ها


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.