اطلاعیه تمدید مهلت مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

۰۲ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۸ کد : ۱۳۵۸۳ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۳۲۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران تا پانزدهم آذر ماه سال جاری تمدید شد.
اطلاعیه تمدید مهلت مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

بنا بر اطلاعیه اعلامی از سوی اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران با هدف استفاده از ایده‌های خلاقانه و بدیع دانشجویان دانشگاه تهران در ارتباط با چگونگی مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا برگزار می‌شود.
افزایش سلامت و کاهش ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی ناشی از کرونا، رونق‌بخشی و پویایی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تقویت فعالیت‌های گروهی و مشارکت‌های اجتماعی، رونق کسب و کارهای نوظهور در حوزه‌های خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم، ارتقای روحیه سرزندگی، نشاط و امیدواری نسل جوان نسبت به آینده و آموزش در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از محورهای این مسابقه است.
دانشجویان دانشگاه تهران برای شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانند به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت ایده اقدام کنند. افزون بر اهدای جوایز ارزنده به ایده‌های برتر، از آن دسته از ایده‌های برتری که قابلیت اجرا داشته باشند، حمایت خواهد شد.

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی مسابقه ایده‌های برتر پساکرونا


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.