انتخابات کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۹ کد : ۱۳۱۲۷ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۶۸
انتخابات الکترونیک کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران، دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۹ آغاز می‌شود.
انتخابات کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل فرهنگی و اجتماعی؛ اعضای شورای عمومی هر کانون که در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ثبت نام کرده‌اند؛ از ساعت ۹ صبح ۲۸ مهر ماه تا ساعت ۲۲ می‌توانند در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان به آدرس https://cultural.ut.ac.ir به نامزدهای مورد نظر خود رأی دهند.
لازم به ذکر است که تعداد ۴۲ کانون، اعضای شورای مرکزی خود را در انتخابات پیش‌رو خواهند شناخت و کانون‌هایی که در این انتخابات شرکت نمی‌کنند یا به حد نصاب قانونی نرسیدند؛ در دور دوم انتخابات که در نیمه دوم آبان ماه برگزار می‌شود؛ شرکت خواهند کرد.
گفتنی است که مطابق آئین‌نامه کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، حد نصاب عضویت برای شرکت کانون در انتخابات حداقل ۱۵ عضو و حد نصاب رسمیت کانون مشارکت حداقل دو سوم اعضا در انتخابات است.
برای مشاهده اسامی کانون‌های فرهنگی شرکت کننده در این انتخابات از اینجا و برای مشاهده نحوه عضویت و رأی دادن به نامزدها به بخش چندرسانه‌ای سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان دانشگاه تهران مراجعه کنید.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشجویی


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.