استقرار واحد سیار مشاوره پزشکی و نمونه‌گیری خون در دانشگاه تهران

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۳۱۰۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۴
واحد سیار مشاوره پزشکی و نمونه‌گیری خون توسط مرکز بهداشت و سلامت در دانشگاه تهران مستقر شد.
استقرار واحد سیار مشاوره پزشکی و نمونه‌گیری خون در دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، با توجه به شرایط ویژه ناشی از بیماری کووید -۱۹ و در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا، مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه به منظور سهولت دسترسی دانشگاهیان به امکانات تشخیصی و ارزیابی سلامت، از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ اقدام به استقرار واحد سیار نمونه‌گیری، در پردیس شمالی دانشکده‌های فنی، دانشکده‌های تربیت بدنی، زبان‌های خارجی، اقتصاد، علوم اجتماعی، مدیریت، روان‌شناسی و دانشکده الهیات کرد.
دکتر یوسف مقدس، مدیر کل بهداشت و سلامت دانشگاه تهران، در این رابطه گفت: «خدمات این واحد سیار، در فضای باز دانشگاه، با حضور پزشک عمومی و تکنسین آزمایشگاه و استقرار یک دستگاه آمبولانس و با هدف ارزیابی سلامت و نمونه‌گیری خون ارائه شد».
وی افزود: «در این طرح همکاران دانشگاهی (اعم از کارکنان و اعضای هیأت علمی) که آمادگی داشتند شرکت کردند. این افراد، نتایج آزمایش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به این مرکز و به‌صورت اینترنتی، با مراجعه به سایت آزمایشگاه به نشانی www.utlab.ir می‌توانند دریافت کنند».

کلید واژه ها: مرکز بهداشت و سلامت کرونا معاونت دانشجویی


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.