آغاز نخستین دوره آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران در کشور ژاپن

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۵ کد : ۱۳۰۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۱
نخستین دوره کلاس‌های آموزش زبان فارسی مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران در کشور ژاپن آغاز شد.
آغاز نخستین دوره آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران در کشور ژاپن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، نخستین دوره کلاس‌های آموزش زبان فارسی مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران، هفدهم مهر ۱۳۹۹ توسط شرکت گنزا، نماینده رسمی این مؤسسه در کشور ژاپن به طور رسمی آغاز شد.
در پیام دکتر محمود بی‌جن‌خان، رئیس مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، خطاب به فارسی‌آموزان ژاپنی این دوره آمده است: «خیلی خوشحالم که می‌خواهید زبان فارسی را یاد بگیرید. زبان فارسی عضو خانواده زبان‌های هند و اروپایی است. بیش از سه هزار سال است که مردم ایران از زبان فارسی برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنند. ایران یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌ها و فرهنگ‌های جهان را دارد. به همین خاطر، ادبیات فارسی غنی‌ترین آثار ادبی را در تاریخ بشر دارد. به شما مژده می‌دهم که یاد گرفتن زبان فارسی خیلی آسان است و وقتی زبان فارسی را یاد گرفتید از خواندن اشعار شعرایی چون حافظ، سعدی و مولوی لذت خواهید برد.
مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و شرکت زبان گنزا امیدوارند با همکاری یکدیگر روزهای فراموش‌نشدنی را با طعم شیرین زبان فارسی برای شما عزیزان فراهم کنند. آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دارم و از همین الان به شما یادگیری زبان فارسی را تبریک می‌گویم».
این دوره از کلاس‌ها با حضور دوازده زبان‌آموز در سه مقطع مقدماتی یک، مقدماتی دو و میانی سه توسط استادان ایرانی مقیم ژاپن و استادان ژاپنی متخصص در حوزه زبان و ادبیات فارسی با نظارت کامل مؤسسه دهخدا در حال برگزاری است و امید می‌رود در آینده این دوره‌ها، میزبان جمع بیشتری از علاقه‌مندان ژاپنی به حوزه زبان و ادب فارسی باشد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره‌ها در کشور ژاپن، می‌توانند به وبگاه شرکت گنزا به نشانی https://www.genzacorp.com/dehkhoda-japan مراجعه کنند.

کلید واژه ها: موسسه لغت نامه دهخدا بین‌المللی


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.