انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران و مرکز آموزش‌های بازرگانی استان گیلان

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۵ کد : ۱۳۰۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۱
با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران و مرکز آموزش‌های بازرگانی استان گیلان منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران و مرکز آموزش‌های بازرگانی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، به نقل از دانشکده فنی فومن، با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه‌گذاری و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی، چهاردهم مهر ۱۳۹۹ تفاهم‌نامه همکاری بین رئیس مرکز آموزش‌های بازرگانی استان گیلان و رئیس دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران به امضا رسید.
مشارکت در زمینه‌های مربوط به اجرای پروژه‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری داخلی و بین‌المللی، استفاده از ظرفیت‌های کارگاهی و تجهیزات مربوط به رویدادهای مورد توافق، اجرای برنامه‌ها و رویدادهای آموزشی-ترویجی، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید، انتخاب ایده‌های مناسب، سرمایه‌گذاری و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی و ایجاد زمینه تعامل بین مرکز واحدهای فناور و نوآور مستقر در دانشکده فنی فومن از جمله زمینه‌های همکاری مشترک تفاهم‌نامه منعقده است.

کلید واژه ها: پردیس دانشکده‌های فنی دانشکده فنی فومن


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.