در پردیس علوم دانشگاه تهران منعقد شد؛

تفاهم‌نامه شبکه‌سازی و هم‌افزایی علمی در حوزه‌های علوم زیستی، منابع طبیعی و محیط زیست

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۶ کد : ۱۲۵۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۷۳
تفاهم‌نامه شبکه‌سازی و هم‌افزایی علمی در حوزه‌های علوم زیستی، منابع طبیعی و محیط زیست، در پردیس علوم دانشگاه تهران منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس علوم ، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک با حضور جمعی از اعضای هیأت مدیره اتحادیه انجمن‌های علوم زیستی ایران (FIrBS) و اتحادیه انجمن‌های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران (ISUNE)، سوم شهریور ۱۳۹۹ به امضای رؤسای دو اتحادیه، دکتر مهران حبیبی رضایی و دکتر علی سلاجقه رسید.
شبکه‌سازی و هم‌افزایی علمی در حوزه‌های علوم زیستی، منابع طبیعی و محیط زیست از جمله اهداف زمینه‌های همکاری مشترک تفاهم‌نامه منعقده است. در این جلسه، حاضران بر ارتقای همکاری‌ها بین انجمن‌های عضو دو اتحادیه، تعریف اقدامات علمی و ترویجی مشترک، مشارکت در سیاست‌گذاری‌های مرتبط با زمینه‌های تخصصی به‌ویژه تنوع زیستی و نیز همکاری در جهت ارتقای تعاملات بین اتحادیه‌ها با نهادها و سازمان‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی تأکید کردند. برگزاری جلسات دوره‌ای و تشکیل کارگروه‌های تخصصی مشترک را نیز می‌توان از جمله راهکارهای تسهیل‌کننده اهداف تفاهم‌نامه منعقده برشمرد.
قابل ذکر است، دبیرخانه‌های اتحادیه انجمن‌های علوم زیستی ایران و اتحادیه انجمن‌های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران در دانشگاه تهران مستقر است.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.