انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران و پژوهشکده امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳ کد : ۱۱۹۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۷
با هدف ایجاد و گسترش فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران و پژوهشکده امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی، منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، با هدف ایجاد و گسترش فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و بهره‌مندی طرفین از منابع و توان فکری و اجرایی و همچنین انتقال تجربیات در موضوعات مشترک، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران و پژوهشکده امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی، منعقد شد.
از مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به طراحی و اجرای طرح‌های تحقیقاتی در راستای اهداف مشترک؛ برگزاری نشست‌ها و دوره‌های علمی، کارگاه‌های آموزشی، پژوهشی، سخنرانی‌ها، همایش‌ها و … در چارچوب موارد توافق؛ تألیف، ترجمه و تدوین کتاب‌های مورد نیاز و مرتبط؛ همکاری در زمینه انتشار نشریات علمی؛ چاپ، نشر و توزیع آثار مشترک با در نظر گرفتن امکانات طرفین و همکاری در زمینه نشر الکترونیک؛ حمایت از پایان‌نامه و رساله‌های تحصیلات تکمیلی با توجه به اهداف طرفین؛ همکاری در زمینه تبادل اسناد و مدارک علمی و فراهم‌سازی زمینه‌های بهره‌‌برداری استادان، پژوهشگران و دانشجویان طرفین از کتابخانه و مراکز اسناد یکدیگر و بهره‌مندی از تجارب و ظرفیت‌های یکدیگر در حوزه بین‌الملل اشاره کرد.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.