برگزاری مزایده هتل امید دانشگاه تهران

۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۳ کد : ۱۱۹۴۴ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۴۵۳

اداره کل امور رفاهی دانشگاه در نظر دارد هتل امید دانشگاه را که دارای ۴ طبقه، شامل ۲۳ باب اتاق (۵۹ تخت)، لابی و پذیرش (طبقه همکف) و رستوران و آشپزخانه (طبقه زیر همکف) می‌باشد را از طریق مزایده به واجدین شرایط به مدت یکسال در قالب قرارداد اجاره واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۱۹/‏۰۴/‏۱۳۹۹‬ در وقت اداری (از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۵) به سامانه الکترونیکی تدارکات دولت (ستاد) به نشانی https://setadiran.ir ، به شماره مزایده ۵۰۹۹۰۹۳۱۹۷۰۰۰۰۱۲ مراجعه و در قسمت منوی مزایده‌ گر، به صورت آنلاین ثبت‌نام کنند و در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص سامانه مذکور با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۹۳۴ (کلید ۱) تماس حاصل فرمایند.

همچنین جهت بازدید از هتل (قبل از ارائه پیشنهاد خود در سامانه) به آدرس: تهران- میدان انقلاب- خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت شرقی - پلاک ۲۲ مراجعه نمایند.

ضمناً به منظور دریافت ضمانت‌نامه بانکی جهت شرکت در مزایده (شرایط مندرج در سامانه الکترونیکی تدارکات دولت)، شناسه ملی دانشگاه تهران ۱۴۰۰۲۴۶۷۷۲۳، شناسه اقتصادی ۴۱۱۳۴۵۹۴۷۸۱، شماره ثبت ۹۹۹ و سهامی عام می‌باشد.

شماره تماس جهت دریافت اطلاعات تکمیلی:

  • اداره اموال دانشگاه: ۶۱۱۱۳۲۷۲
  • کارشناس اداره کل امور رفاهی:  ۶۱۱۱۲۴۵۳ - ۶۱۱۱۲۲۹۶ 

( ۴۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.