اطلاعیه حمایت از فعالیت‌های آموزشی - پژوهشی در حوزه اوراسیای مرکزی

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۱ کد : ۱۱۹۳۱ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۴۸۵

مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی دانشگاه تهران با توجه به اهمیت فزاینده منطقه اوراسیای مرکزی برای منافع ملی کشور و با هدف کمک به شناخت بیشتر و بهتر این منطقه، از فعالیت‌های پژوهشی در مورد مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و روابط خارجی کشورهای اوراسیای مرکزی با دیگر کشورها و به ویژه جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کند. در همین زمینه حمایت از فعالیت‌های زیر در دستور کار این مرکز قرار دارد:

  • پشتیبانی از طرح‌های پژوهشی
  • پشتیبانی از تألیف و ترجمه کتاب

از استادان، دانشجویان و پژوهشگران حوزه مطالعات اوراسیای مرکزی دعوت می‌شود طرح‌ها و کتاب‌های پیشنهادی خود را در وب‌گاه new.cces.ir بارگذاری کنند. طرح‌های فرستاده شده، پس از تأیید داوران مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی، اجرا می‌شوند. لازم به یادآوری است شورای علمی این مرکز، در جهت تأمین بهینه منافع ملی و رفع نیازهای کشور، پژوهش‌های کاربردی به ویژه در زمینه روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اوراسیای مرکزی را در اولویت قرار داده است. همچنین مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی از رساله‌ها و پایان نامه‌ها نیز حمایت می‌کند:

  • حمایت از رساله‌های دکتری در حوزه اوراسیای مرکزی
  • حمایت از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد در حوزه اوراسیای مرکزی

دانشجویان کارشناسی ارشد که از پایان نامه‌های خود دفاع کرده‌اند و دانشجویان دکتری که طرح پژوهشی خود را به تصویب گروه‌های آموزشی رسانده‌اند، می‌توانند برای تکمیل فرم حمایت از پایان‌نامه در وب‌گاه مرکز به آدرس cces.ut.ac.ir اقدام کنند. استادان، دانشجویان و پژوهشگران محترم که به فعالیت علمی پژوهشی در حوزه اوراسیای مرکزی علاقه دارند، می‌توانند پرسش‌های خود را با فرستادن نامه به ایمیل مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی به آدرس cces@ut.ac.ir و cescenter2005@gmail.com و همچنین شماره تلفن‌های ۶۶۹۵۳۹۹۶ و ۶۶۴۱۹۷۰۴ با کارشناسان این مرکز در میان بگذارند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.