تهیه اقلام بهداشتی برای تعدادی از دانشگاهیان مبتلا به بیماری کرونا

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۴ کد : ۱۱۸۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۸۸۳
مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران، برای تعدادی از دانشگاهیان مبتلا به بیماری کرونا اقلام بهداشتی تهیه کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر یوسف مقدس، مدیر کل مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، ضمن اعلام این خبر گفت: «فرم الکترونیکی ثبت اطلاعات مبتلایان و بهبود یافتگان بیماری کرونا در دانشگاه تهران با هدف حفظ و ارتقا سلامتی دانشگاهیان و خانواده آنان در برابر بیماری کرونا و جهت تدارک برخی اقدامات حمایتی از طرف دانشگاه در اردیبهشت ماه سال جاری توسط مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، تنظیم شد».
وی افزود: «پس از راه‌اندازی سامانه ثبت اطلاعات افراد مبتلا به کرونای دانشگاهیان دانشگاه تهران در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، در مرحله اول گزارش، اطلاعات ۱۶ خانواده از دانشگاهیان دارای سابقه ابتلاء به بیماری از سامانه دریافت شد».
دکتر مقدس، در رابطه با اقدامات حمایتی انجام شده، تصریح کرد: «از طریق مددکاری مرکز بهداشت و سلامت جهت ارزیابی وضعیت سلامت و امور تشخیصی و درمانی با خانواده‌ها تماس تلفنی گرفته شده است و همچنین با هدف همدلی و حمایت روانی از خانواده‌ها بسته اقلام بهداشتی شامل محلول ضدعفونی، دستکش، ماسک و… به ارزش تقریبی ۱۶۰ هزار تومان تهیه و برای خانواده‌ها ارسال شد».
مدیر کل مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، در پایان خاطرنشان کرد: «از کلیه دانشگاهیان محترم درخواست می‌شود در صورت سابقه ابتلاء به بیماری کرونا نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه مذکور به نشانی https://his.ut.ac.ir/fa/news/11389 اقدام کنند».


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.