اطلاعیه برگزاری دوره‌های توانمندسازی؛ روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی، ویژه اعضای هیأت علمی (۴)

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۸ کد : ۱۱۷۳۸ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۶۵۹
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت درخصوص برگزاری دوره‌های توانمندسازی؛ روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی، ویژه اعضای هیأت علمی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

پیرو آئین‌نامه «افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران» هیأت رئیسه دانشگاه و مأموریت محوله به مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران (به عنوان دبیرخانه طرح توسعه مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران)، به اطلاع کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه تهران می‌رساند، این مرکز در نظر دارد با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی، دوره روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی را برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار نماید. شرکت در این دوره‌ها مشمول امتیازات ماده (۱) آئین نامه‌ی ارتقای اعضای هیأت علمی و بند (ج) آئین نامه‌ی ترفیع اعضای هیأت علمی خواهد بود.

سرفصل‌های دوره‌:

  1. روش‌ها و فنون تدریس (طراحی تدریس)
  2. اهداف، منابع آموزشی و انواع آن در سامانه
  3. یادگیری فعالیت محور و دانشجو محور و اجرای آن در سامانه
  4. تهیه سناریوی تدریس و ویدئوهای آموزشی
  5. رصد و ارزیابی یادگیری دانش‌پذیران

اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۲۰/‏۰۳/‏۹۹‬ لغایت ۳۰/‏۰۳/‏۹۹ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز ( stc.ut.ac.ir )، بر روی لینک "سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (به نام سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه "درخواست آموزش" از طریق منو‌ی "تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده برنامه زمانبندی و سرفصل دوره‌، نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی، اینجا کلیک کنید.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.