انتشار دو کتابچه «حمایت اثر بخش» و «همین حالا شروع کن» در دانشگاه تهران

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۳ کد : ۱۱۶۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۰
مرکز مشاوره دانشگاه تهران به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات، دو کتابچه «حمایت اثر بخش» و «همین حالا شروع کن» را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره دانشگاه، این مرکز به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات و با شعار سازمان جهانی بهداشت «تنباکو و مواد دخانی عامل انتقال ویروس کرونا و تشدید بیماری»، دو کتابچه «حمایت اثر بخش» و «همین حالا شروع کن» را منتشر کرد.
سازمان جهانی بهداشت، ۱۱ خرداد ماه برابر با ۳۱ ماه May را به‌عنوان روز جهانی بدون دخانیات نام‌گذاری کرده است. با توجه به تأثیرات مخرب تنباکو و مواد دخانی بر سلامت جامعه و همچنین استعمال دخانیات به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در انتقال و تشدید ویروس، مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به‌منظور آگاه‌سازی آحاد جامعه به‌ویژه جوانان و دانشجویان، اقدام به انتشار پوستر و کتابچه‌های آموزشی پیرامون نحوه کاهش و ترک مواد دخانی و همچنین توصیه‌هایی برای حمایت و کمک به ترک مصرف دخانیات کرده است.


دریافت فایل کتابچه «حمایت اثربخش است»

دریافت فایل کتابچه «همین حالا شروع کن»
 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.