راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار با مشارکت دانشگاه‌های خارجی در پردیس کیش دانشگاه تهران

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۳ کد : ۱۱۶۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۱
در بازدید معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، بر راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار با مشارکت دانشگاه‌های مطرح خارجی تأکید شد.
راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار با مشارکت دانشگاه‌های خارجی در پردیس کیش دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس بین‌المللی کیش، معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی ایران به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، هشتم خرداد ۱۳۹۹ مصادف با سالروز تصویب قانون تأسیس دانشگاه تهران، از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه بازدید کردند.
در حاشیه این بازدید، نشستی با حضور دکتر پورمحمدی، معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر علی‌زاده، رئیس پردیس، دکتر خلیلی عراقی مشاور رئیس دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه پردیس برگزار شد که موضوع راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار با مشارکت دانشگاه‌های مطرح خارجی و کمک و همکاری سازمان برنامه و بودجه، سازمان منطقه آزاد کیش، بانک‌ها و بیمه‌ها، محور اصلی این نشست بود.
در این نشست، رئیس پردیس بین‌المللی کیش، ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، گزارشی از فعالیت‌های پردیس و مسائل و مشکلات موجود در خصوص طرح توسعه پردیس و تنگناهای ارزی دانشجویان خارجی ارائه کرد.

معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز با حمایت از طرح توسعه پردیس، بر ظرفیت‌های پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران جهت تبدیل جزیره کیش به قطب علمی کشور در همکاری‌های بین‌المللی، راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار با مشارکت دانشگاه‌های خارجی را گام مهمی در تحقق این امر توصیف کرد.
‌وی در بخش دیگری از سخنان خود پیشنهاد تشکیل شورای راهبردی متشکل از دانشگاه تهران، سازمان برنامه و بودجه کشور، منطقه آزاد کیش و بانک‌ها را ارائه کرد تا هم‌زمان با تشکیل این شورا، راه‌اندازی مدرسه بین‌المللی کسب و کار در پردیس بین‌المللی کیش نیز عملیاتی شود.


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.