پیام تبریک اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

۰۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۶ کد : ۱۱۵۵۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۹
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، به مناسبت سوم خرداد ماه، سالروز آزادی خرمشهر پیام تبریک صادر کرد. در متن این پیام آمده است:

«سوم خردادماه، یادآور حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های انسان‌های بی‌ادعایی است که حاضر نشدند ذره‌ای از دامان خاک این سرزمین را به دست دشمن بسپارند، سروقامتانی که با شجاعت و از خود گذشتگی‌های مثال‌زدنی و با توکل به خدا، بلندترین و دست نیافتنی‌ترین فرازها را غیورانه فتح کردند و در راه دفاع از شرف و ارزش‌های مام میهن، با تبعیت از امام عارفان، باصلابت و استوار ایستادند و جاودانه شدند.
سوم خرداد ماه، تاریخ راستین مقاومت مردمی را روایت می‌کند که بدون ادعا و با دستان خالی تا پای جان در میدان نبرد جنگیدند تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورند.
اکنون در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این مناسبت خاطره‌انگیز و غرورآفرین را به تمامی ملت بزرگ ایران و به‌ویژه رزمندگان، جانبازان آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا و همچنین همکاران عزیز دانشگاه تهران تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق روزافزون همه ملت ایران را در پاسداری از آموزه‌های این حماسه بزرگ و حفظ آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از پروردگار متعال مسألت می‌نماید».


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.