معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۵ کد : ۱۱۰۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۱۹
محسن نقیلو، به عنوان معاون جدید ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب شد.
معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، طی حکمی از سوی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، محسن نقیلو، به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی منصوب شد.
در این حکم آمده است، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده در امور اجرایی دانشگاه، به موجب این حکم از تاریخ ۰۴/‏۱۲/‏۱۳۹۸‬ به مدت سه سال به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیری که در شرح وظایف آن معاونت آمده است، موفق و موید باشید.
نقیلو بدلیل علاقه شخصی به حوزه ارتباطات و علوم اجتماعی از سال ۱۳۷۷ فعالیت در روابط عمومی را به عنوان خبرنگار آغاز کرد. مسئول روابط عمومی دانشکده منابع طبیعی، رئیس نخستین اداره روابط عمومی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مدیر مسئول ماهنامه پیام طبیعت، مشاور اجرایی رئیس مرکز تحقیقات بین‌المللی بیابان، مدیر کل روابط عمومی سازمان جنگل‌ها، مدیر داخلی مجله منابع طبیعی ایران، مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور رسانه و تبلیغات، عضو شورای سیاستگذاری سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران، عضو انجمن متخصصان روابط عمومی، مستند ساز تجربی، دبیر جشنواره انفال و رسانه، عضو کارگروه محیط زیست در رسانه ملی، دبیر شورای اطلاع رسانی منابع طبیعی کشور، دبیر کمیسیون نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان سازمان جنگل‌ها، عضویت در شورای فرهنگی دستگاه‌های اجرایی و مراکز دانشگاهی، مدیر امور موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه، دبیر اجرایی چندین همایش ملی و بین المللی و نگارش مقالات متعدد پژوهشی از سوابق علمی و مدیریتی مهندس نقیلو در دو دهه گذشته است.
نخستین گام ایجاد روابط عمومی در دانشگاه تهران با ایجاد «دایره روابط مطبوعاتی و امور تبلیغاتی» در سال ۱۳۲۵ برداشته شد و با توجه به تغییر ساختار سازمانی دانشگاه در سال ۱۳۸۹، ادارات کل حوزه ریاست و روابط عمومی با هم ادغام و اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی تشکیل شد که یکی از معاونت‌های سه گانه آن، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی است.

 


( ۳۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.