انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس

۰۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۳ کد : ۱۱۰۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۹
تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس، سوم اسفند ۱۳۹۸ منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، این تفاهم‌نامه در جهت کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا و هم‌چنین جذب سرمایه‌گذاری و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به بازارهای داخلی و جهانی بین طرفین به امضا رسید.
از موضوع‌های این تفاهم‌نامه می‌توان به اسکان متقابل شرکت‌های عضو پارک و شرکت‌های عضو مرکز رشد سازمان، تخصیص فضا برای ایجاد مرکز رشد صادراتی با استفاده از توانمندی پارک، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید به صورت مشترک، استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی، کارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی و کسب و کار طرفین برای کمک به صاحبان ایده و رشد و توسعه شرکت‌های فناور، اجرای برنامه‌‌ها و رویدادهای کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک، اولویت داشتن پارک و شرکت‌های مستقر آن برای انجام طرح‌های پژوهشی و مشاوره‌ای سازمان، انتخاب ایده‌های مناسب سرمایه‌گذاری و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی اشاره کرد.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.