کسب دو عنوان قهرمانی دیگر برای ورزشکاران دانشگاه تهران در مسابقات منطقه‌ای

۰۳ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳ کد : ۱۱۰۱۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۵
در ادامه مسابقات قهرمانی منطقه یک ورزش کشور، کسب سهمیه المپیاد سال ۱۳۹۹ ورزشکاران دانشگاه تهران عناوین قهرمانی رشته‌های والیبال و تنیس روی میز پسران را کسب کردند.
کسب دو عنوان قهرمانی دیگر برای ورزشکاران دانشگاه تهران در مسابقات منطقه‌ای

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، مسابقات والیبال پسران با حضور ۱۰ تیم به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد که تیم دانشگاه تهران با شکست تمامی حریفان، به بازی فینال راه یافت و در بازی فینال با شکست تیم صنعتی امیرکبیر به عنوان قهرمانی دست یافت.
اعضا این تیم را عباس عابدینی، احمدرضا میر حسینی، سید امیر حسینی‌پور، وحید نقدی نادینلویی، کوروش حیدری کانی، امین کمیلی، محمد بیگدلو، سهیل فلاحتی‌نژاد، سالار بهاییدنی، امیرحسین نجفی، محمود عرب، میلاد اسلامی تشکیل می‌داند و سرپرست تیم علی اصغر تمرتاش و مربی حامد باقرپور بود.
تیم تنیس روی میز پسران دانشگاه تهران نیز در روزهای ۲۶و۲۷ بهمن سال جاری در دانشگاه هنر، به مصاف ۹ تیم از دانشگاه‌های منطقه یک رفت و با اقتدار و شایستگی قهرمان هر سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل این مسابقات شد.
افشین نوروزی، کاپیتان تیم دانشگاه و تیم ملی موفق به کسب مدال طلای بخش انفرادی و هم‌چنین به همراه صالح ملکی موفق به کسب مدال طلای بخش دوبل شدند. محمد امین حنطه، نیز موفق به کسب مدال نقره بخش انفرادی شد که به همراه مقام سوم بخش انفرادی، روزبه امیری، موفق به کسب مدال نقره بخش دوبل شدند.
سرپرست این تیم نوری نظری و مربی تیم مسیح قربانی بود.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.