فراخوان دوازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۶ کد : ۱۰۹۵۸ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۴۷۹
اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه، طی فراخوانی شرایط ثبت‌نام و شرکت در فرایند دوازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران را اعلام کرد.

بر اساس این اعلام، دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در دوازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر، باید با مراجعه به وب‌سایت http://shahed.ut.ac.ir ضمن اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این رقابت علمی، در صورت داشتن شرایط، نسبت به تکمیل و ارائه فرم‌ها و مدارک مربوط اقدام و فرم‌های تکمیل شده را به همراه مدارک به دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس و یا دانشکده تحویل دهند.
هم‌چنین دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشکده‌های فاقد دفتر امور شاهد و ایثارگر مدارک خود را به دفتر ریاست دانشکده‌ها و پردیس‌ها تحویل نمایند. مطابق سنوات گذشته، از دانشجویان برگزیده، در دوازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ویژه گرامی‌داشت حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان که در نیمه اول خرداد ۱۳۹۹ با حضور رئیس و اعضا هیأت رئیسه دانشگاه، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری برگزار خواهد شد، تجلیل به عمل خواهد آمد.
مهلت ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر، تا روز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ است.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.