رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران:

طرح جامع ارزیابی وضعیت ایمنی و بهداشتی خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه تهران اجرا می‌شود

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲ کد : ۱۰۹۲۹ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۶
رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران، از اجرایی شدن طرح جامع ارزیابی وضعیت ایمنی و بهداشتی خوابگاه‌های دانشجویی از ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران خبر داد.

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر یوسف مقدس، رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، گفت: «در این طرح که با همکاری اداره کل امور خوابگاه‌ها و مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه اجرا خواهد شد، وضعیت ساختمان‌ها و اتاق‌های دانشجویی در خوابگاه‌های دانشگاه بررسی می‌شود».

دکتر مقدس، افزود: «در جهت عملیاتی شدن این طرح که از تاریخ ۲۶ بهمن ماه و با بازدید از خوابگاه‌های سطح شهر، مجتمع فاطمیه و شهید چمران آغاز می‌شود، در نظر است با تکمیل پرسشنامه‌های تخصصی، وضعیت بهداشت، سلامت و ایمنی خوابگاه‌ها مورد بررسی قرار گیرد».

وی در پایان تصریح کرد: «نتایج این طرح برای انجام اقدامات اصلاحی لازم و در جهت بهبود وضعیت بهداشت، ایمنی و سلامت جمعی ساکنان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. لذا انتظار می‌رود دانشجویان ساکن خوابگاه به منظور انجام هرچه بهتر این طرح همکاری کنند و مشکلات و نارسایی‌های موجود را به گروه ارزیابان منعکس نمایند». ‌‌‌‌


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.