معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌کند؛

مسابقه کتابخوانی اینترنتی «آینده انقلاب اسلامی ایران»

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۹ کد : ۱۰۸۰۸ اخبار
تعداد بازدید:۸۶۸
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی اینترنتی «آینده انقلاب اسلامی ایران» را برگزار می‌کند.
مسابقه کتابخوانی اینترنتی «آینده انقلاب اسلامی ایران»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این مسابقه که ویژه کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود، همه شرکت‌کنندگان می‌توانند در قرعه‌کشی جوایز بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری، شرکت کنند. البته کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران از جوایز اختصاصی که دانشگاه در نظر گرفته نیز بهره‌مند خواهند شد.
بدین منظور لازم است، کد اختصاصی دانشگاه تهران در اپلیکیشن بنیاد شهید مطهری (۱۰۵۲۱۰۱) وارد شود. علاقه‌مندان شرکت در مسابقه باید تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، نسخه اندروید یا وب اپلیکیشن استاد شهید مطهری را از آدرس‌های نسخه اندروید portal.motahari.ir/app و یا نسخه وب lms.motahari.ir/match دانلود کنند.
در اپلیکیشن «استاد شهید مطهری»، در بخش شرکت در مسابقه کلیک و پس از ثبت مشخصات خود، در پایین همین صفحه، کد ۱۰۵۲۱۰۱ (در حالت صفحه کلید لاتین) را در قسمت کد اختصاصی وارد و سپس دکمه ثبت زده شود. در این مرحله عبارت «دانشگاه تهران» نمایش داده می‌شود، اگر صحیح بود، در نهایت برای شرکت در مسابقه باید دکمه ذخیره کلیک شود.


( ۱۰ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.