برگزاری کافه پارک با موضوع فناوری‌های همگرا در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۰۷۶۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۳۳
کافه پارک با موضوع فناوری همگرا (NBOC) و محوریت انرژی هوشمند در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، در این کافه پارک به موضوعاتی چون امکان‌سنجی راه‌حل‌های هوش مصنوعی در صنعت انرژی، بیان مسائل قابل حل صنایع نفت، گاز و برق با ابزارهای هوش مصنوعی، معرفی شرکت‌های موفق حوزه انرژی و هوش مصنوعی پرداخته خواهد شد.
کافه پارک با موضوع فناوری‌های همگرا، با حضور مدیران صنایع انرژی، توسعه‌دهندگان فعال در حوزه هوش مصنوعی، دانشجویان رشته‌های مختلف نفت، انرژی، کامپیوتر، بازاریابی، مدیریت، نرم‌افزار و سایر رشته‌ها، اعضای هیأت علمی، استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کارهای نوپا، مدیران محصول و مدیران پروژه، طراحان محصول و خدمات، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، استودیو‌های خلاق، تولیدکنندگان اپلیکیشن و نرم‌افزار، فعالان خدمات شهرهوشمند، مراکز فناوری‌اطلاعات سازمان‌ها و مؤسسات و علاقمندان به این حوزه، سه شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵ تا ۱۷ در محل سالن افلاک پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۶۴، ۱۵۴ تماس حاصل و یا جهت ثبت‌نام به آدرس http://utstpark.ir/newsnbic3 مراجعه کنند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.