پیام تسلیت هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران به مناسبت درگذشت دکتر احسان اشراقی، استاد دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۲۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۹ کد : ۱۰۶۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۷۷
پیام تسلیت هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران به مناسبت درگذشت دکتر احسان اشراقی، استاد دانشکده ادبیات و علوم انسانی

انا لله و انا الیه راجعون


با اندوه و تأسف فراوان باخبر شدیم استاد پیشکسوت و برجسته دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر احسان اشراقی، پس از یک‌عمر تلاش خستگی‌ناپذیر در راه توسعه دانش، پژوهش و فرهنگ رخ در نقاب خاک کشید.
از آن استاد عالی‌قدر، علاوه بر تربیت دانشجویان بی‌شمار، آثار فاخر و ارزشمند بسیاری در قالب کتاب، مقاله و پژوهش بر جای مانده است که در کنار میراث معنوی و اخلاقی او، تا سال‌ها مورد استفاده دانشجویان، استادان و سایر پژوهندگان خواهد بود.
هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأثر عمیق، درگذشت این استاد گران‌قدر را به خانواده سوگوار ایشان، بازماندگان، دانشجویان و همکاران این استاد فقید تسلیت گفته، رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم و سلامتی و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماید.


هیأت رئیسه دانشگاه تهران

 

تکمیلی:

گفتنی است، مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر احسان اشراقی، روز شنبه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸، ساعت ۹ صبح از محل دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. در ضمن مراسم خاکسپاری ایشان روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ در شهرستان قزوین انجام خواهد شد.

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.