اطلاعیه برگزاری دوره‌های روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری برای اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران

۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵ کد : ۱۰۶۱۹ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۷۸

مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران با همکاری مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، دوره‌های روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری را با تأکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

لیست عناوین دوره‌ها:
۱. یادگیری و یاددهی (۱) - روش‌ها و فنون تدریس (طراحی تدریس)
۲. یادگیری و یاددهی (۲) - اهداف، منابع آموزشی و انواع آن در سامانه
۳. یادگیری و یاددهی (۳) - یادگیری فعالیت محور و دانشجو محور و اجرای آن در سامانه
۴. تهیه سناریوی تدریس و ویدئوهای آموزشی
۵. رصد و ارزیابی یادگیری دانش‌پذیران
اطلاعات کامل‌تر از فایل http://mooc.ut.ac.ir/Content.pdf قابل مشاهده است.

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:
۱- اعضای هیأت علمی می‌توانند از تاریخ ۲۴/‏۱۰/‏۹۸‬ تا ۲۸/‏۱۰/‏۹۸‬ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز ( stc.ut.ac.ir ) بر روی لینک «سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران» (سامانه مرکز) کلیک کرده و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه «درخواست آموزش» از طریق منو‌ی«تقویم دوره‌های آموزشی»، ضمن مشاهده برنامه زمانبندی و سرفصل دوره‌ها، نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود اقدام کنند.
۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به ثبت‌نام‌کنندگان، از طریق پیام سامانه‌ای پیامک و ایمیل اقدام خواهند کرد.
تذکر مهم: اعضای هیأت علمی که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در «سامانه پیشخوان دانشگاه» به نشانی https://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا به‌روز نمایند.
۳- اعضای هیأت علمی پس از شرکت در دوره، در مدت زمان اعلام شده پس از پایان هر دوره نسبت به تکمیل «فرم ارزیابی دوره» در سامانه مرکز اقدام کنند.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.