فراخوان ثبت‌نام کاندیداتوری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی

۱۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۱۰۵۵۵ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۴۰۵
اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، طی فراخوانی شرایط ثبت‌نام کاندیداتوری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را اعلام کرد.

بر اساس این فراخوان در اطلاعیه شماره (۲)، شرایط ثبت‌نام کاندیداتوری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی به شرح زیر اعلام شده است:

شرایط کاندیداتوری:
۱- کاندیدا، باید مدیر مسئول نشریه فعال باشد؛
۲- کاندیدا، واحد درسی یا پایان‌نامه یا رساله داشته باشد و حداقل دو نیمسال تحصیلی از سنوات مجاز تحصیلی وی (بدون احتساب نیمسال جاری) باقی مانده باشد؛
۳- کاندیدا باید در سامانه جامع نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس apmsrt.ir ثبت‌نام کرده و نشریه خود را بارگذاری کند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:
۱- تکمیل فرم ثبت‌نام؛
۲- اصل و تصویر کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در زمان ثبت‌نام برای دانشجویان، کارت پرسنلی برای کارکنان و اعضای هیأت علمی؛
۳- پروانه انتشار نشریه؛
۴- یک نسخه از آخرین شماره نشریه که در یک سال گذشته منتشر شده است.

زمان ثبت‌نام:
از ۲۴ تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، ساعت ۸ تا ۱۵

مکان ثبت‌نام:
خیابان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۱۶، اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی، باشگاه دانشجویان، خانه نشریات دانشگاه تهران. به همراه داشتن اصل مدرک شناسایی در زمان تحویل مدارک الزامی است.
در صورت عدم امکان مراجعه حضوری برای ثبت‌نام، افراد واجد شرایط می‌توانند مدارک لازم را به رایانامه studentpress@ut.ac.ir ارسال کنند و سپس تا قبل از اعلام نهایی اسامی کاندیداها برای احراز هویت با در دست داشتن اصل مدارک به خانه نشریات دانشگاه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است، انتخابات در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰-۱۴ در محل باشگاه دانشجویان برگزار خواهد شد.
 

خانه نشریات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.