پیام تسلیت هیأت رییسه دانشگاه تهران در پی درگذشت دکتر سید اسعد شیخ‌الاسلامی، استاد پیشکسوت دانشکده الهیات + تکمیلی

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ کد : ۱۰۴۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۹۴۰
پیام تسلیت هیأت رییسه دانشگاه تهران در پی درگذشت دکتر سید اسعد شیخ‌الاسلامی، استاد پیشکسوت دانشکده الهیات + تکمیلی


انا لله و انا الیه راجعون


با کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم دکتر سید اسعد شیخ‌الاسلامی، استاد برجسته و پیشکسوت دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.
این استاد دانشور و فرهیخته، که عمر پر برکت خود را در راه آموزش، نشر و اعتلای ماثر غنی تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی سپری کرد، علاوه بر تربیت نسل‌های متمادی از دانشجویان، پژوهش‌های ارزشمندی در قالب کتاب و مقاله از خود به یادگار گذاشت که همواره مورد استفاده محققان، دانشجویان و صاحبنظران خواهد بود.
هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأثر عمیق، درگذشت این استاد برجسته را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان و همه مستفیدان از محضرشان تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم و سلامتی و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماید.

 

هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران
۱۱ دیماه ۱۳۹۸

تکمیلی:

گفتنی است مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر سید اسعد شیخ‌الاسلامی، صبح روز جمعه، ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰ از محل دانشکده الهیات و معارف اسلامی واقع در خیابان مفتح شمالی نرسیده به خیابان مطهری، درب شمالی دانشکده الهیات برگزار خواهد شد.

حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان موجب تسلی خاطر بازماندگان است.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.