مجله قدیمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران بازنشر شد

۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۰ کد : ۱۰۲۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۷۰
مجله قدیمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، با هدف احیا و بهره‌مندی از اندیشه فرهیختگان گذشته بازنشر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، این دانشکده از قدیمی‌ترین دانشکده‌های دانشگاه تهران به شمار می‌رود که از زمان تأسیس تاکنون، فرهیختگان بی‌شماری را در حوزه علوم‌انسانی، تربیت و به جامعه دانشگاهی و فرهنگی کشور معرفی کرده است و همواره در طی سالیان طولانی از حضور استادان برجسته بهره‌مند بوده است.
مجله دانشکده ادبیات و علوم انسانی، از سال ۱۳۳۲ انتشار یافته و در بین نشریات دانشگاهی قدمت بالایی دارد. بی‌گمان بهره‌مند شدن از این نشریات قدیمی باعث آشنایی بیشتر با افکار و قلم استادان برجسته علوم انسانی در یکصد سال اخیر می‌شود. به همین منظور و برای استفاده جامعه دانشگاهی و علاقمندان این حوزه دانشکده ادبیات و علوم انسانی با هدف احیا و بهره‌مندی از اندیشه فرهیختگان گذشته، این مجلات ارزشمند را در بخش نشریات دانشکده بازنشر داده است.
بر این اساس، تعداد ۱۴۶ مجله اسکن شده در سایت دانشکده قرار گرفته است که قدیمی‌ترین و اولین مجله اسکن شده جلد یک شماره یک در سال ۱۳۳۲ شمسی و جدیدترین مجله اسکن شده مربوط به سال ۱۳۸۹ شمسی است.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.