گزارش هفته پنجم برگزاری هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران

۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۵ کد : ۱۰۲۱۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۵
هفته پنجم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران، با انجام مسابقات رشته‌های مختلف به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، در ادامه رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی که از اوایل آبان ۱۳۹۸ آغاز شده است، در رشته تنیس روی میز پسران، افشین نوروزی از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی قهرمان شد و روزبه امیری از پردیس فارابی به عنوان نایب قهرمانی رسید. محمدنوید اسداللهی و آرمین حبیبیان هر دو از پردیس دانشکده‌های فنی نیز به مقام سوم رسیدند.
در مسابقه رشته دومیدانی نفرات برتر مواد متعدد این رشته معرفی شدند:
در ماده ۱۰۰ متر: احمد سعادتی از پردیس دانشکده‌های فنی، علی شکوهی از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و شایان جزایری از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۴۰۰ متر: پویا رضوانی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، محمد آمره از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و مرتضی برزگر از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۱۵۰۰ متر: سیروان فتحی مقام اول و کسری رضایی از دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی مقام دوم و حسین میرغفاریان از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مقام سوم را کسب کردند.
در پرتاب وزنه: حسین اسکندری از پردیس فارابی مقام اول، محمد شمسی از پردیس دانشکده‌های فنی مقام دوم و یاسر ستوده از پردیس کیش مقام سوم را به دست آوردند.
در پرش طول: حسین فلاح از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، محمد غفاریان از دانشکده حقوق و علوم سیاسی و علی هادیزاده از پردیس کیش به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در فوتسال پسران، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی کاپ قهرمانی را از آن خود کرد و پردیس‌های کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده‌های فنی دوم و سوم شدند.
مسابقات هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان در هفته پنجم با انجام رقابت‌های والیبال دختران و پسران در حال پیگیری است و این رقابت‌ها در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ به اتمام خواهد رسید.
 

اخبار مرتبط:
‌‌‌‌اعلام نتایج برگزاری هفته اول رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌

گزارش هفته دوم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌

گزارش هفته سوم برگزاری هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.