با حضور شرکت‌های صنعتی و بازرگانی؛

دومین رویداد روز صنعت و نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک برگزار شد

۰۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۳ کد : ۱۰۱۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۶
دومین رویداد روز صنعت و نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران، با حضور شرکت‌های صنعتی و بازرگانی برگزار شد.
دومین رویداد روز صنعت و نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس دانشکده‌های فنی، دومین رویداد روز صنعت و نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک، ۲۸ آبان ۱۳۹۸ و با هدف بالا بردن کیفیت پروژه‌‌ها، گسترش ارتباط با مجموعه‌های صنعتی و سرمایه‌گذار و ایجاد فرصت شغلی برای فارغ‌التحصیلان برگزار شد.
حضور دوازده مجموعه صنعتی و بازرگانی شامل شرکت‌های صنعتی معتبر، شرکت‌های اسپیناف دانشگاهی و شرکت‌های سرمایه‌گذار به صورت غرفه در کنار نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی را می‌توان از نکات قوت دومین رویداد برشمرد.
در این رویداد، ۵۶ پایان‌نامه کاربردی منتخب مقاطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکترا به صورت پوستر به دانشجویان، استادان، صاحبان صنایع ارائه شد. حدود بیست شرکت و مجموعه صنعتی، پانصد دانشجو و اعضای هیأت علمی نیز از این رویداد بازدید کردند.
هم‌چنین در دومین رویداد روز صنعت و نمایشگاه پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک، با توجه به ارزیابی‌های صورت‌گرفته، از سه پوستر برتر تقدیر به عمل آمد.
طبقه منفی یک ساختمان جدید مهندسی مکانیک به صورت نمایشگاه دائمی پایان‌نامه‌های کاربردی دانشکده، پذیرای دانشجویان، محققان و صاحبان صنایع است.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.