گزارش هفته سوم برگزاری هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران

۰۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۰۱۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۱
هفته سوم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران با انجام مسابقات رشته‌های مختلف به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، هفته سوم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان با حضور دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر علی مقاری، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، دکتر ناصر سلطانی، رئیس پردیس دانشکده‌های فنی و دکتر مهدی حسنلو، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس دانشکده‌های فنی همراه بود. بر اساس گزارش، نتایج هفته سوم برگزاری مسابقات به شرح زیر اعلام می‌شود:

نتایج مسابقات دوومیدانی دختران:
در ماده ۱۰۰ متر ریحانه خلیلیان از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، سحر شاهوردی از پردیس کیش و لیلا صادقی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۴۰۰ متر زهرا فخرایی از پردیس کیش، مرضیه شاهمرادی از دانشکده الهیات و معارف اسلامی و سنا احرایی از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده پرش طول فاطمه حصاری از دانشکده تربیت بدنی مقام اول و فاطمه اقبالی از پردیس ابوریحان به مقام دوم رسید.
در ماده پرتاب وزنه وریشه محمودیان از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، هانیه کرمی از پردیس کیش و مهسا قاسم‌نیا از پردیس ابوریحان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۱۵۰۰ متر زهرا نصیری از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی مقام اول و نیلوفر زاده‌بنا از پردیس ابوریحان مقام دوم را کسب کردند.
در مسابقات بدمینتون پسران نیز علی شاه‌حسینی از پردیس کیش، محمد یوسفی از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و محسن صادقیان از پردیس فارابی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
مسابقات تنیس روی میز انفرادی دختران با نتایج مریم فرعی، پگاه موسی‌زاده از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی به ترتیب مقام اول و دوم و مهناز شاطرپور از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و یگانه شاوردی از پردیس دانشکده‌های فنی مقام سوم مشترک برگزار شد.
مسابقات تنیس روی میز دوبل دختران نیز با نتایج مهناز شاطرپور و پگاه موسی‌زاده از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و یگانه شاوردی و افسانه مرتضی زاده از پردیس فنی به ترتیب مقام اول و دوم و مریم یاررضوی و مریم یزدانی از پردیس هنرهای زیبا و نیکی ایزدی و موژان پناهی از دانشکده علوم فنون به مقام سوم مشترک به پایان رسید.
نتایج فوتسال دختران، در فینال این مسابقات تیم پردیس دانشکده‌های فنی بر تیم دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، غلبه کرد و قهرمان شد. در مسابقه رده‌بندی تیم پردیس هنرهای زیبا تیم دانشکده علوم و فنون را شکست داد و به عنوان سومی رسید.
هندبال پسران با قهرمانی تیم دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و نایب قهرمانی تیم دانشکده کشاورزی پایان یافت. در مسابقه رده‌بندی تیم پردیس کیش عنوان سومی را تقدیم تیم پردیس دانشکده‌های فنی کرد.
مسابقات ورزشکاران دختر بسکتبالیست در این دوره از مسابقات جشنواره با نتیجه دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی مقام اول، پردیس دانشکده‌های فنی مقام دوم و دانشکده مدیریت مقام سوم به پایان رسید.
در مسابقات بسکتبال پسران، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی بر پردیس دانشکده‌های فنی غلبه کرد و به عنوان قهرمانی رسید. در رده‌بندی تیم پردیس علوم با پیروزی بر تیم دانشکده دامپزشکی عنوان سومی را از آن خود کرد.
هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران تا ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ادامه دارد.


‌‌‌‌‌اخبار مرتبط:
‌‌‌‌اعلام نتایج برگزاری هفته اول رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌

گزارش هفته دوم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌

گزارش هفته پنجم برگزاری هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.