اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک برگزار شد

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱ کد : ۱۰۰۰۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۵
اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌همت مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، در افتتاحیه این همایش که با حضور مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، معاونان و رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک برگزار شد، از خانواده دانشجوی همیار سلامت‌روان دانشگاه علوم انتظامی امین که به افتخار شهادت نائل آمده بود، تقدیر و قدردانی به‌عمل آمد.
در این همایش، دانشجویان با ارائه گزارشی از دستاوردهای یک ساله خود در قالب پوستر، فرصتی را جهت تعامل و انتقال تجربه فراهم آورده و نقطه‌نظرات و برنامه‌های خود را تشریح کردند. هم‌چنین با شرکت در میزگردهای تخصصی چهارگانه به تبادل‌نظر در زمینه نقش همیاران در افزایش نشاط اجتماعی فضای دانشگاه، پیشگیری از اعتیاد، آگاهی‌بخشی و پیشگیری از ایدز و نیازهای آموزشی همیاران پرداختند.
این همایش از سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ به صورت اردو آغاز و تا بعد از ظهر روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ادامه داشت و در پایان این برنامه از سه کانون برتر دانشگاه‌های منطقه یک که توسط هیأت داوران و بر اساس معیارهای مشخص، برگزیده شناخته شدند با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد.
در مراسم اختتامیه که با حضور دکتر حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، برگزار شد از سه کانون برتر دانشگاه‌های منطقه یک که توسط هیأت داوران و بر اساس معیارهای مشخص برگزیده شناخته شدند، با اهدای لوح و جایزه تقدیر به‌عمل آمد. بر اساس نظر هیأت داوران دانشگاه خوارزمی به مقام اول، دانشگاه الزهرا به مقام دوم و دانشگاه شهید بهشتی، پردیس فارابی دانشگاه تهران و دانشگاه هنر به مقام سوم دست یافتند.
اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان با حضور بیش از ۱۳۰ دبیر و اعضای شورای مرکزی کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه دانشگاه تهران برگزار شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.