همکاری پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حوزه بین‌الملل

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۰ کد : ۴۴۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۸۹۰
پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران در حوزه بین‌الملل با دانشگاه فنی و حرفه‌ای همکاری خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در جلسه‌ای که ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ با حضور دکتر نیکفر، مدیر بین‌الملل دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دکتر زمانی، مدیر بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی، در پردیس دانشکده‌های فنی برگزار شد، پس از معرفی پتانسیل‌های طرفین و ارائه تجربیات بین‌المللی سازی، دو طرف زمینه‌های همکاری در حوزه بین‌الملل به ویژه همکاری با کشور آلمان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

با توجه به ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای، سه محور آموزش و ارتقای مدرسین، به روز رسانی تجهیزات و پروژه‌های مشترک به عنوان اولویت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای معرفی شدند و پردیس دانشکده‌های فنی جهت همکاری در برنامه‌ریزی در این زمینه‌ها و کمک به بین‌المللی سازی آن دانشگاه در چارچوب تفاهم نامه اعلام آمادگی کرد.

همچنین، مقرر شد پس از بازدید مدیر بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، سایر زمینه‌های همکاری نیز مورد بررسی قرار گیرند.

لازم به ذکر است که این ملاقات به پیشنهاد معاونت بین‌الملل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور عملیاتی شدن نتایج بازدید هیأت عالی رتبه ایرانی از کشور آلمان و همکاری با IMOVE صورت گرفت.


۵ رای

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.